Filmlere Yorum Yapmayı Unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerlidir :) Reklamsız site için üye olunuz
  Yardım

Hakkımızda - HDFilmArasi.Com Kimdir?

Film izlemeyi seven ve madem seviyoruz neden bizimde bir film sitemiz yok? fikriyle ortaya atılmış bir proje sonucu bu güzel siteyi açmış bir ekibiz. Hepimiz şu film sitelerindeki bitmek tükenmek bilmeyen reklamlardan sıkılmışızdır. Film sitesi açma isteğimizin bir nedenide bu, insanları reklamlarla boğmayan bir site. işte o site HDFilmArasi.Com. Bu sitede insanları boğucu reklamlar hiç bir zaman olmayacaktır.

Filmler Neden Donuyor?

Filmleri eklemeden önce kesinlikle izleyip kontrol ediyoruz, kontrol etmediğimiz bir filmi sitemize eklemiyoruz. O yüzden filmlerin donma sebebi sizin internet hızınızla alakalı olabilir. bu sebeple filmlerin kalitesini düşürmeyi deneyin, örnek 1080p izlemek yerine 720p ve 480p izlemeyi deneyin.
 

Sitede Neden Reklam Var?

Sitenin giderlerini karşılamak adına aldığımız reklamlar sadece sitenin açık kalabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek adınadır. Kesinlikle fazla boğucu, rahatsız edici reklamlar olmayacaktır. Sadece Arka plan reklam, belirli reklam alanları ve film öncesi reklam bulunmaktadır. Her hangi bir yere tıkladığınızda yeni sekmede açılan rahatsız edici reklamlar kesinlike sitemizde yoktur, olmayacaktır.
 

V.İ.P Üye Ne İşe Yarar? Özellikleri Nedir?

VİP üyelerimiz sitemizdeki hiç bir reklamı görmez, filmlere yaptığı yorumlarda VİP ÜYE etiketi kazanır ve yaptığı yorumlar onaylanma gerektirmez.